Ruční zadání Platby superCASH

Vážený zákazníku, na této stránce Vám bude přiděleno číslo superCASH, které Vám umožní prostřednictvím terminálů společnosti SAZKA pohodlně uhradit cenu nákupu Vašemu obchodníkovi.

Tato služba je přístupná pouze pro obchodníky, kteří mají uzavřenou smlouvu se společností MANUM o poskytování služby superCASH a ruční zadání platby připouští.

Obchodník
 
vyberte ze seznamu obchodů obchod, kterému hodláte uhradit Vaši platbu. Pokud se v seznamu obchod nenachází, pak nelze tohoto způsobu platby využít
Částka
uveďte částku, kterou na příslušný nákup hodláte uhradit. Částka musí být zaokrouhlena na -,50 haléřů. Podle Podmínek poskytování služby může být Vaše platba zvýšena o transakční poplatek ve výši 10,- Kč.
Identifikace transakce
uveďte variabilní symbol, který k tomuto obchodu přiřadil obchodník na dokladu, ze kterého při zadání této platby vycházíte
Poznámka
uveďte další identifikační znaky, které jsou podle pokynů obchodníka nezbytné pro této způsob úhrady ceny (například č.objednávky, č.zakázky, apod). Toto pole nemusí být vyplněno, pokud obchodník další identifikaci nepožaduje.
Pro úspěšné pokračování v této relaci je nutné, abyste se seznámil s Podmínkami poskytování služby MANUM superCASH a stvrdil svůj souhlas s těmito podmínkami.

Zobrazit podmínky (otevřou se v novém okně)
Nebyl nalezen odpovídající obchodník!